Please Update Your Flash Player

M-ZENON farkı...

M-ZENON Yapımında kullanılan malzemenin kalitesi itibarı ile dünyada sadece bir kaç marka ile mukayese edilebilir. Bunun yanısıra konusunda uzmanlaşmak adına mevcut bir kaç markadan da ciddi farklarla öndedir. Örneğin; Dünyada araca özel HID (Xenon) setlerini sadece M-ZENON üretmektedir. Özel setler araca sistemin montajını inanılmaz derecede kolaylaştırarak hem zaman tasarrufu sağlar hem de sistemin araca montajının en profosyonel şekilde tamamlanmasını sağlar.


M-ZENON Xenon setleri özellikle donanımsal olarak zengin olup, arıza ikaz sistemine sahip olan araçlarda arıza ikaz sistemini uyarmadan çalışabilen nadir markalardan biridir. Bu durum dünyada birçok markanın çözemediği sıkıntılı bir problemdir.


M-ZENON balansları (ballast) 8-32V arasında çalışabilme özelliğine sahip olup, alternatör beslemeli 9V Scooterlardan başlayıp otobüs, tır, kamyon gibi 24V beslemeli araçlara kadar tüm araclarda herhangi bir ilave parça gerektirmeden direk uyum sağlayarak çalışabilmektedir.

M-ZENON en sık kullanılan H7 tipi Xenon ampulde de dünyada bir ilke imza atarak dünyada ilk metal kenarlı H7 ampulu üretmiştir. Bu özellik orijinalinden daha kalın olan plastik kenarlı Xenon ampullerin yarattığı gereksiz işçiliklerden montajcıyı kurtarmıştır.

 

Yukarıda belirtilen bu özellikler dünyada sadece M-ZENON'in bir araya getirdiği nadir özellikler olup Xenon uygulamasının imkansız olduğu kabul edilen bazı araçlarda da hiç sorunsuz olarak çalışabilmektedir. Tercihi kaliteyi uygun fiyata almaktan yana olan tüm satıcı ve kullanıcıların tereddüt etmeden kullanabileceği sorunsuz bir markadır.

 
 
   


© M-ZENON 2007